Pārstāvētie TV kanāli

Телеканал НОВЫЙ МИР

Jauns, nesen izveidots Vācijas TV kanāls krievu valodā, kas vērsts uz ES teritorijā dzīvojošo krievvalodīgo auditoriju. TV kanāla vizītkarte ir informatīvais raidījums «Новое время» - Vācijā pirmās ziņas krievu valodā, kas skatāmas ēterā 8 reizes dienā. Bez tam TV kanālā ir vairāki izklaides bloki. Licence Nr.201600070028309, Spānija.

 

RTVi

Informatīvi izklaidējošais kanāls starptautiskai auditorijai, kas pārvalda krievu valodu. Programmu veido vairāki dienas ziņu izlaidumi, jaunākie televīzijas seriāli, skandalozi sarunu un citi televīzijas šovi un spēles, plaša filmu programma.

 

SPORT 1 / SPORT 2

 Latvijas jurisdikcijā esošie sporta kanāli SPORT 1 un SPORT 2, jau skatāmi vairāku elektronisko pakalpojumu sniedzēju TV programmu piedāvājumos. Spēcīgā tehniskā bāze, komentētāju un žurnālistu profesionālisms ļauj veidot pirmklasīgas spēļu tiešraides, sporta notikumu analīzi, iztaujāt pasaules slavenus sportistus. Vidēji 6 stundas tiešraides dienā! Licence AA-077/1 un AA-078/1, Latvija.

 

 ТРОФЕЙ

Telekanāls tiem, kuru dzīve nav iedomājama bez medībām, pastaigas pa mežu, makšķerēšanas. Kanāls tiem, kas droši stāv uz abām kājām un smeļ no dzīves visu, ko tā sniedz. Kanālā skatāmas Ukrainas programmas. Tikai nacionālie TROFEJI! Licence HP 00079-m, Ukraina

 


 

 

Наше любимое кино

Krievu kino kanāls. Programmu veido populārākās Krievijas un bijušās padomju savienības filmas, kā arī jaunākie mūsdienu Krievijas režisoru darbi.

 

Inter+

Televīzijas kanāls Интер+ uzsāka savu raidīšanu 2003.gadā un ir vadošā Ukrainas televīzijas kanāla Интер starptautiskā versija. Kanāla pamata uzdevums ir uzturēt citu valstu saikni ar mūsdienu Ukrainu. Objektīvi atspoguļot Ukrainā notiekošos kultūras, sporta un politiskos notikumus, kas veicinātu Ukrainas iestāšanos Eiropas Savienībā. Kanāla saturs galvenokārt ir vērsts uz etniskajiem ukraiņiem, kas dzīvo un strādā ārpus savas valsts. Tai pat laikā lielākā daļa no pārraidēm un augstas klases m/f-seriāliem ir skatāmi krievu valodā, kas ļauj aptvert lielāku auditoriju.

 

Беларусь 24

Baltkrievijas televīzijas kanāla starptautiskā versija, kas raida krievu un baltkrievu valodās, piedāvā ziņu raidījumus, Baltkrievijas oriģinālraidījumus, filmas un sporta pārraides.

 

Мультимания.ТВ

Bērnu kanāls, kas veidots Krievijā. Programmā esošajās filmās un multfilmās nav vardarības  elementu un reklāmas. Kanāls ir veidots tā, lai katrs mazais skatītājs varētu atrast sev kaut ko interesantu. Kanāla pamatā ir rūpīga programmu atlase, kas ļauj mazajos televīzijas skatītājos ieaudzināt labestību, draudzību, atbildību un augstu morālās kultūras attīstības līmeni. Licence ФС77-48609, Krievija

 

Kazakh TV

Pirmais starptautiskais Kazahstanas telekanāls KazakhTV – tā ir pati aktuālākā informācija par notikumiem Kazahstanā, Centrālāzijā un pasaulē. Kanāls piedāvā daudzpusīgu pārraižu klāstu, no sarunām ar politiskās un biznesa elites pārstāvjiem, līdz izglītojošām un informatīvām pārraidēm par Kazahstanas vēsturi, kultūru, sportu, dabu un daudznacionālās valsts iedzīvotāju dzīves veidu. Licence 04-T-KP, Kazahstana.