Ērika un Co

Nosaukums SIA Ērika un Co ltd.
Reģistrācijas Nr.     43603001569
Juridiskā adrese      Misa 14-21, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3906
Biroja adrese          Rīgas iela 27c, Vecumnieki (telpas šobrīd nav publiski pieejamas, ieildzis remonts)
Klientu centra adrese Rīgas iela 27c, Vecumnieki (telpas šobrīd nav publiski pieejamas, ieildzis remonts)
Biroja tālrunis        

63976677; 26452075

Klientu centra tālrunis

80000143 (bezmaksas)

Tehniskā dienesta tālrunis          

80000143 (bezmaksas); 26452075

Fakss

63976677

E-pasts

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapa

www.erikaunko.lv

Uzņēmuma vadītājs

Jānis Miklševičs

Tīklu atrašanās vieta

Vecumnieku, Iecavas, Bauskas un Jelgavas novadi

Apraksts par uzņēmumu

Ērika un Co ltd. ir telekomunikāciju uzņēmums, kura galvenās darbības sfēras ir kabeļtelevīzijas un Interneta pakalpojumu sniegšana, datortehnikas tirdzniecība, apkalpošana un remonts. Uzņēmums ir dibināts 1992. gada 16.oktobrī. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir interneta pakalpojumu sniegšana, plašais un labi attīstītais interneta tīkls spēj nodrošināt interneta pakalpojumus, ļoti lielā teritorijā, interneta pakalpojumi pieejami gan blīvi apdzīvotās vietās, kā arī lauku viensētas. Lai klientiem nodrošinātu teicamu pakalpojuma kvalitāti un saglabātu zemas pakalpojuma izmaksas izmantojam inovatīvus mūsu programmētāju izstrādātus tehniskus risinājumus, kā sekojam līdzi visām pieejamām inovācijām un tās ātri integrējam mūsu sistēmā. Individuālā pieejama klientiem, liels datu plūsmas ātrums un zemās abonēšanas maksas mūsu uzņēmumu atšķir no konkurentiem, tāpēc ik mēnesi liels daudzums jaunu klientu izvēlas tieši mūsu pakalpojumus. Labas atsauksmes ko esošiem klientiem ir mūsu panākumu atslēga, kura daudzu gadu garumā nodrošina mūsu uzņēmuma attīstību un pakalpojuma aptvertās teritorijas paplašināšanos.

Ērika un Co Ltd. jau no 1992.gada nodarbojas ar kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniegšanu. Mūsu kabeļtelevīzijas tīkli atrodas Vecumnieku, Misas, Beibežu, Stelpes, Dāviņu un Elejas ciematos. Labākais veids kā skatīties televīziju ir izvēlēties kabeļtelevīzijas pieslēgumu, jo tas nodrošinās labākos televīzijas kanālus par viszemāko cenu, kā arī iespēju vienā dzīvoklī lietot tik televizora aparātus cik nepieciešams Jūsu komfortam ar vienu abonēšanas maksu.  Mūsu kabeļtelevīzijas tīklos pieejami populārākie televīzijas kanāli, kuri izvietoti vairākos programmu blokos, mums ir svarīgi saglabāt zemāko abonēšanas maksu, mums ir svarīgi, lai klients nepārmaksātu par programmām, kuras klients nevēla skatīties, lai mūsu pakalpojumi būtu pieejami ik vienam, kurš vēlas skatīties televīziju. To palīdz nodrošināt vairākos programmu blokos izvietotie kanāli, un daudzu gadu pieredze sniedzot kabeļtelevīzijas pakalpojumus kurā uzkrātā pieredze, par klientu vēlmēm par vēlamo piedāvājuma saturu. Mūsu pakalpojumu  standarta abonēšanas maksa līdzvērtīga citu piedāvājumu akcijas cenām, bet tajā pašā laikā saglabājam augstu pakalpojuma kvalitāti un servisu.

Sniegtie pakalpojumi

Internets (Vecumnieku, Iecavas, Bauskas un Jelgavas novadi), kabeļtelevīzija (Vecumnieki, Misa, Beibeži, Stelpe, Dāviņi, Eleja )